Fuligni v Brně nepojede
Federico Fuligni (Tasca Racing Scuderia Moto2) je nucen vynechat Velkou cenu České republiky kvůli zranění. Při tréninku si minulý týden zlomil pravou klíční kost. Podrobil se operaci. Jeho cílem je pokusit se o návrat na závodní trať při Velké ceně Rakouska.

Tým oznámil, že v Brně nepojede žádný náhradník. Jediným jezdcem týmu bude při Velké ceně  ČR Simone Corsi.

Velkou cenu Malajsie vyhrál Marini před Oliveirou a Bagnaiou - Bagnaia získal titulFrancesco Bagnaia (SKY Racing Team VR46) získal v Malajsii titul mistra světa Moto2 roku 2018. Do cíle dojel za svým soupeřem v boji o titul Miguelem Oliveirou (Red Bull KTM Ajo) Jeho týmový kolega Luca Marini získal své první vítězství v závodě Velké ceny. Tým Sky Racing VR46 může slavit.
22:00, 18.11.
17:40, 18.11.
16:54, 17.11.
13:26, 17.11.
17:00, 16.11.
16:39, 16.11.
22:22, 10.11.
13:18, 04.11.