jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
Japonsko: V 1. tréninku v čele Schrötter, v 2. Lecuona
Výsledky 1. tréninku

P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Marcel Schrötter 23 Dynavolt Intact GP Kalex 250,4 1:56,507 -
2. Álex Márquez 73 EG 0,0 Marc VDS Kalex 252,7 1:56,808 0,301 / 0,301
3. Steven Odendaal 4 NTS RW Racing GP NTS 250,6 1:57,057 0,550 / 0,249
4. Tetsuta Nagashima 45 IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 250,9 1:57,182 0,675 / 0,125
5. Stefano Manzi 62 Forward Racing Team Suter 246,1 1:57,331 0,824 / 0,149
6. Miguel Oliveira 44 Red Bull KTM Ajo KTM 251,5 1:57,420 0,913 / 0,089
7. Khairul Idham Pawi 89 IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 249,1 1:57,762 1,255 / 0,342
8. Remy Gardner 87 Tech 3 Racing Tech 3 249 1:58,023 1,516 / 0,261
9. Sam Lowes 22 Swiss Innovative Investors KTM 250,9 1:58,026 1,519 / 0,003
10. Fabio Quartararo 20 MB Conveyors - Speed Up Speed Up 248,4 1:58,152 1,645 / 0,126
11. Isaac Viñales 32 Forward Racing Team Suter 247,5 1:58,465 1,958 / 0,313
12. Xavi Vierge 97 Dynavolt Intact GP Kalex 250,4 1:58,592 2,085 / 0,127
13. Jorge Navarro 9 Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 249,6 1:58,659 2,152 / 0,067
14. Joan Mir 36 EG 0,0 Marc VDS Kalex 252 1:58,703 2,196 / 0,044
15. Bo Bendsneyder 64 Tech 3 Racing Tech 3 247,8 1:59,486 2,979 / 0,783
16. Brad Binder 41 Red Bull KTM Ajo KTM 251,1 1:59,597 3,090 / 0,111
17. Joe Roberts 16 NTS RW Racing GP NTS 247,4 1:59,856 3,349 / 0,259
18. Simone Corsi 24 Tasca Racing Scuderia Moto2 Kalex 246,7 2:00,041 3,534 / 0,185
19. Jules Danilo 95 Nashi Argan SAG Team Kalex 248,9 2:00,487 3,980 / 0,446
20. Augusto Fernández 40 Pons HP40 Kalex 248,6 2:00,673 4,166 / 0,186
21. Xavi Cardelus 18 Marinelli Snipers Team Kalex 249,5 2:00,676 4,169 / 0,003
22. Federico Fuligni 21 Tasca Racing Scuderia Moto2 Kalex 246,6 2:00,707 4,200 / 0,031
23. Dominique Aegerter 77 Kiefer Racing KTM 246,8 2:01,893 5,386 / 1,186
24. Luca Marini 10 SKY Racing Team VR46 Kalex 251,9 2:02,141 5,634 / 0,248
25. Andrea Locatelli 5 Italtrans Racing Team Kalex 248,3 2:03,143 6,636 / 1,002
26. Niki Tuuli 66 Petronas Sprinta Racing Kalex 250 2:03,416 6,909 / 0,273
27. Edgar Pons 57 MB Conveyors - Speed Up Speed Up 248,8 2:03,585 7,078 / 0,169
28. Lorenzo Baldassarri 7 Pons HP40 Kalex 248,2 2:11,605 15,098 / 8,020
- Jesko Raffin 2 SAG Team Kalex - - -
- Iker Lecuona 27 Swiss Innovative Investors KTM - - -
- Francesco Bagnaia 42 SKY Racing Team VR46 Kalex - - -
- Mattia Pasini 54 Italtrans Racing Team Kalex - - -

Výsledky 2. tréninku

P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Iker Lecuona 27 Swiss Innovative Investors KTM 251,9 1:52,159 -
2. Francesco Bagnaia 42 SKY Racing Team VR46 Kalex 252,9 1:52,278 0,119 / 0,119
3. Augusto Fernández 40 Pons HP40 Kalex 252,4 1:52,390 0,231 / 0,112
4. Fabio Quartararo 20 MB Conveyors - Speed Up Speed Up 251,5 1:52,517 0,358 / 0,127
5. Brad Binder 41 Red Bull KTM Ajo KTM 257,6 1:52,640 0,481 / 0,123
6. Miguel Oliveira 44 Red Bull KTM Ajo KTM 255,9 1:52,715 0,556 / 0,075
7. Tetsuta Nagashima 45 IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 252,6 1:52,718 0,559 / 0,003
8. Marcel Schrötter 23 Dynavolt Intact GP Kalex 253,1 1:52,819 0,660 / 0,101
9. Álex Márquez 73 EG 0,0 Marc VDS Kalex 252,7 1:53,044 0,885 / 0,225
10. Luca Marini 10 SKY Racing Team VR46 Kalex 253 1:53,088 0,929 / 0,044
11. Joan Mir 36 EG 0,0 Marc VDS Kalex 255,5 1:53,135 0,976 / 0,047
12. Stefano Manzi 62 Forward Racing Team Suter 248,7 1:53,189 1,030 / 0,054
13. Dominique Aegerter 77 Kiefer Racing KTM 250,6 1:53,263 1,104 / 0,074
14. Simone Corsi 24 Tasca Racing Scuderia Moto2 Kalex 250,8 1:53,274 1,115 / 0,011
15. Jorge Navarro 9 Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 252,8 1:53,632 1,473 / 0,358
16. Mattia Pasini 54 Italtrans Racing Team Kalex 254,2 1:53,632 1,473
17. Steven Odendaal 4 NTS RW Racing GP NTS 251,9 1:53,684 1,525 / 0,052
18. Jesko Raffin 2 SAG Team Kalex 250 1:53,763 1,604 / 0,079
19. Bo Bendsneyder 64 Tech 3 Racing Tech 3 250 1:53,984 1,825 / 0,221
20. Remy Gardner 87 Tech 3 Racing Tech 3 249,2 1:54,018 1,859 / 0,034
21. Joe Roberts 16 NTS RW Racing GP NTS 250,1 1:54,102 1,943 / 0,084
22. Xavi Vierge 97 Dynavolt Intact GP Kalex 254,4 1:54,329 2,170 / 0,227
23. Edgar Pons 57 MB Conveyors - Speed Up Speed Up 251,3 1:54,387 2,228 / 0,058
24. Andrea Locatelli 5 Italtrans Racing Team Kalex 253,8 1:54,550 2,391 / 0,163
25. Lorenzo Baldassarri 7 Pons HP40 Kalex 253,4 1:54,686 2,527 / 0,136
26. Niki Tuuli 66 Petronas Sprinta Racing Kalex 252,6 1:54,801 2,642 / 0,115
27. Jules Danilo 95 Nashi Argan SAG Team Kalex 253,1 1:55,048 2,889 / 0,247
28. Sam Lowes 22 Swiss Innovative Investors KTM 249 1:55,354 3,195 / 0,306
29. Isaac Viñales 32 Forward Racing Team Suter 249 1:55,470 3,311 / 0,116
30. Khairul Idham Pawi 89 IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 248,1 1:55,768 3,609 / 0,298
31. Federico Fuligni 21 Tasca Racing Scuderia Moto2 Kalex 249,7 1:56,106 3,947 / 0,338
32. Xavi Cardelus 18 Marinelli Snipers Team Kalex 250,6 1:56,526 4,367 / 0,420

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
Nenalezen žádný článek
Nenalezen žádný komentář.
Vétězem závodu v Austinu Lüthi před Schrötterem a NavarremTom Lüthi (Dynavolt Intact GP) podal v Texasu vynikající výkon a zvítězil v závodě Red Bull Grand Prix of the Americas. Jeho týmový kolega Marcel Schrötter přejel cílovou čáru jako druhý. Pódium doplnil Jorge Navarro (Beta Tools Speed Up)
13:33, 19.05.
15:59, 18.05.
12:57, 18.05.
18:59, 17.05.
13:37, 05.05.
16:44, 04.05.
12:58, 04.05.
19:45, 03.05.
12:31, 03.05.
23:31, 28.04.
21:26, 14.04.
22:55, 13.04.
23:21, 12.04.
19:29, 12.04.
22:56, 09.04.
19:31, 31.03.
18:34, 30.03.
15:28, 30.03.
20:07, 29.03.
16:40, 29.03.
19:17, 10.03.
17:35, 09.03.
15:43, 09.03.
20:56, 08.03.
16:04, 08.03.
21:09, 03.03.
21:45, 02.03.
22:07, 01.03.
22:15, 22.02.
22:36, 21.02.