Lowes bude v sezoně 2020 v týmu Marc VDS
Sam Lowes bude v příští sezoně závodit pro tým Estrella Galicia 0,0 Marc VDS. Xavi Vierge oznámil, že příští rok přechází do rozšířeného týmu Petronas Sprinta Racing Moto2, takže belgický tým potvrdil smlouvu s Lowesem. Bude to jeho šestá sezona ve střední třídě.

Lowes je samozřejmě rád, protože v minulosti často závodil na motocyklech, které nebyly konkurenceschopné. Svého nového zaměstnavatele považuje za „nejlepší tým Moto2”.

„Álex Márquez odvádí letos skvělou práci a to, že ho budu mít za týmového kolegu, mi umožní hodně se od něho naučit,” uvedl nadšeně britský jezdec.

Majitel týmu Marc van der Straten pochválil nového člena týmu, který už prokázal své schopnosti.

Manažer týmu Joan Olive má zájem vytvořit silný tým, který dokáže získat maximum s oběma závodníky.

Lowes během své kariéry vyhrál dva závody. V letošní sezoně s týmem Federal Oil Gresini se mu moc nedaří. Z dvanácti kol dojel na bodech jen v pěti závodech, jeho nejlepší výsledek bylo šesté místo v úvodním závodě v Kataru.

Brad Binder získal v den svých narozenin pro KTM domácí vítězstvíBrad Binder (Red Bull KTM Ajo) získal první letošní vítězství na domácím okruhu KTM při Velké ceně Rakouska. Dal si perfektní dárek k 24. narozeninám. Podařilo se mu udržet v posledním kole za sebou vedoucího jezdce šampionátu Álexe Márqueze (Marc VDS EG 0,0). Během závodu spadla řada jezdců z vedoucí skupiny.
22:48, 15.09.
17:30, 15.09.
15:49, 14.09.
12:11, 14.09.
16:09, 13.09.
13:04, 13.09.
19:39, 12.09.
11:32, 06.09.