Pro tým Pons HP40 pojede v Katalánsku Fernández

Augusto Fernández, závodník evropského šampionátu Moto2, nahradí ve Velké ceně Katalánska Héctora Barberu v týmu Pons HP40.

Jednadvacetiletý španělský závodník v neděli vyhrál druhý závod Mistrovství Evropy Moto2 na okruhu v Barceloně, v prvním závodě skončil na druhém místě.

Tým ukončil smlouvu s Barberou minulý týden.

Velkou cenu Aragonie vyhrál Binder před Bagnaiou a BaldassarrimJihoafrický závodník Brad Binder (Red Bull KTM Ajo) předvedl ve Velké ceně Aragonie po startu z pole position skvělý výkon a vybojoval druhé letošní vítězství. Porazil Franceska Bagnaiu (SKY Racing Team VR46), který získal při svém 100. startu do závodu Velké ceny už počtvrté za sebou pódiové umístění. Jako třetí dojel do cíle Lorenzo Baldassarri (Pons HP40), který se na pódium dostal poprvé od závodu v Mugellu.
21:00, 15.10.
11:23, 07.10.
11:10, 06.10.
09:05, 06.10.
13:58, 05.10.
09:26, 05.10.
21:07, 25.09.
13:32, 23.09.