Smith v Británii pojede místo Pawiho
Bradley Smith, testovací jezdec Aprilie a závodník MotoE, se zúčastní Velké ceny Británie s týmem Petronas Sprinta Racing ve třídě Moto2. Zastoupí zraněného Khairula Idhama Pawiho o závodním víkendu v Silverstonu. Smith v minulosti závodil ve třídách 125cc, Moto2 a MotoGP. V Británii poprvé pojede na motocyklu Kalex s motorem Triumph. Malajský závodník se po nehodě v Rakousku podrobil operaci.

Smith dobře zná trať v Silverstonu, loni se tam kvalifikoval na osmou pozici pro závod MotoGP, ale závod se kvůli dešti nakonec neuskutečnil. Do třídy Moto2 se vrací poprvé od roku 2012. V roce 2011 na  této trati dojel při závodě Moto2 do cíle jako druhý.

Šéf týmu Johan Stigefelt vyjádřil radost nad tím, že pro tým bude závodit právě Smith, který jezdí pro jeho tým také v MotoE.

Márquez v Sepangu sice nevyhrál, ale získal titulÁlex Márquez se stal novým mistrem světa Moto2, když v Malajsii dojel do cíle jako druhý za Bradem Binderem – byl to jeho čtvrtý vítězný závod sezony.
19:42, 19.11.
21:47, 17.11.
16:47, 17.11.
18:55, 16.11.
12:43, 16.11.
16:50, 15.11.
13:48, 15.11.
22:07, 11.11.