jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
2. trénink v Jerezu: Antonelli, Suzuki, Fernández

V pátek odpoledne byl nejrychlejší Niccolo Antonelli (SIC58 Squadra Corse), druhý byl jeho týmový kolega Tatsuki Suzuki. Třetí nejrychlejší byl Raúl Fernández (Sama Qatar Angel Nieto Team).
 
Nejrušněji bylo na trati v posledních dvaceti minutách tréninku. John McPhee (Petronas Sprinta Racing), nejrychlejší jezdec prvního tréninku, měl menší nehodu ve zrádné první zatáčce, když byl v tabulce na pátém místě, nakonec klesl na 9. pozici. V kombinované tabulce času je čtvrtý díky dopolednímu času.

Na konci druhého tréninku byli v čele kombinované tabulky časů Antonelli a Suzuki díky času z 2. tréninku – výrazně se zlepšili oproti dopoledním jízdám, kde skončili na 21. a 26. místě. 

Romano Fenati (VNE Snipers) odpoledne zlepšil svůj čas asi o osm desetin a v tabulce byl šestý.

Prvních osm jezdců od sebe dělilo jen 0,375 s.

Během druhého tréninku spadli Tom Booth-Amos (CIP Green Power) a Celestino Vietti (SKY Racing Team VR46), nezranili se.

Prvních deset (kombinovaná tabulka času z FP1 a FP2)

1. Niccolo Antonelli (SIC58 Squadra Corse) - 1:46.795
2. Tatsuki Suzuki (SIC58 Squadra Corse) + 0.093
3. Raúl Fernández (Sama Qatar Angel Nieto Team) + 0.158
4. John McPhee (Petronas Sprinta Racing) + 0.257
5. Arón Canet (Sterilgarda Max Racing Team) + 0.281
6. Romano Fenati (VNE Snipers) + 0.326
7. Gabriel Rodrigo (Kömmerling Gresini Moto3) + 0.372
8. Tony Arbolino (VNE Snipers) + 0.375
9. Riccardo Rossi (Kömmerling Gresini Moto3) + 0.422
10. Dennis Foggia (SKY Racing Team VR46) + 0.526

P. Jezdec #. Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Niccolò Antonelli 23 SIC58 Squadra Corse Honda 207,5 1:46,795 -
2. Tatsuki Suzuki 24 SIC58 Squadra Corse Honda 210,2 1:46,888 0,093 / 0,093
3. Raul Fernández 25 Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 207,1 1:46,953 0,158 / 0,065
4. Arón Canet 44 Sterilgarda Max Racing Team KTM 204,8 1:47,076 0,281 / 0,123
5. Romano Fenati 55 VNE Snipers Honda 204,5 1:47,121 0,326 / 0,045
6. Gabriel Rodrigo 19 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 206,1 1:47,167 0,372 / 0,046
7. Tony Arbolino 14 VNE Snipers Honda 208,9 1:47,170 0,375 / 0,003
8. Celestino Vietti 13 SKY Racing Team VR46 KTM 207 1:47,439 0,644 / 0,269
9. John McPhee 17 Petronas Sprinta Racing Honda 209 1:47,472 0,677 / 0,033
10. Sergio García 11 Estrella Galicia 0,0 Honda 204,8 1:47,477 0,682 / 0,005
11. Vicente Pérez 77 Reale Avintia Arizona 77 KTM 210,8 1:47,478 0,683 / 0,001
12. Kaito Toba 27 Honda Team Asia Honda 211,4 1:47,481 0,686 / 0,003
13. Jaume Masiá 5 Bester Capital Dubai KTM 204,3 1:47,537 0,742 / 0,056
14. Ayumu Sasaki 71 Petronas Sprinta Racing Honda 209 1:47,592 0,797 / 0,055
15. Darryn Binder 40 CIP Green Power KTM 204,8 1:47,644 0,849 / 0,052
16. Dennis Foggia 7 SKY Racing Team VR46 KTM 207 1:47,806 1,011 / 0,162
17. Stefano Nepa 82 Fundacion Andres Perez 77 KTM 207,4 1:47,855 1,060 / 0,049
18. Makar Yurchenko 76 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 202,4 1:47,909 1,114 / 0,054
19. Alonso López 21 Estrella Galicia 0,0 Honda 206,3 1:47,975 1,180 / 0,066
20. Jakub Kornfeil 84 Redox PruestelGP KTM 209,7 1:47,983 1,188 / 0,008
21. Lorenzo Dalla Porta 48 Leopard Racing Honda 207,6 1:47,985 1,190 / 0,002
22. Ai Ogura 79 Honda Team Asia Honda 202,2 1:48,079 1,284 / 0,094
23. Can Öncü 61 Red Bull KTM Ajo KTM 204,3 1:48,087 1,292 / 0,008
24. Andrea Migno 16 Bester Capital Dubai KTM 205,9 1:48,120 1,325 / 0,033
25. Marcos Ramírez 42 Leopard Racing Honda 208,1 1:48,142 1,347 / 0,022
26. Albert Arenas 75 Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 203,8 1:48,364 1,569 / 0,222
27. Filip Salač 12 Redox PruestelGP KTM 202,5 1:48,558 1,763 / 0,194
28. Kazuki Masaki 22 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 209,8 1:48,561 1,766 / 0,003
29. Meikon Kawakami 83 Fundacion Andres Perez 77 KTM 202 1:48,638 1,843 / 0,077
30. Tom Booth-Amos 69 CIP Green Power KTM 205,1 1:48,989 2,194 / 0,351
31. Riccardo Rossi 54 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 206,1 1:49,516 2,721 / 0,527

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
Nenalezen žádný článek
Nenalezen žádný komentář.
Vítězem Velké ceny Francie McPhee, druhý Dalla Porta, třetí CanetJohn McPhee (Petronas Sprinta Racing) skvělým způsobem vyhrál závod Shark Helmets Grand Prix de France. Jako druhý dojel do cíle Lorenzo Dalla Porta (Leopard Racing). Posledních deseti závodech vyhrálo deset různých jezdců.
16:52, 20.05.
14:45, 19.05.
11:54, 19.05.
08:17, 19.05.
13:04, 18.05.
12:50, 18.05.
18:14, 17.05.
13:54, 05.05.
12:17, 05.05.
16:57, 04.05.
14:33, 04.05.
10:46, 04.05.
14:16, 03.05.
12:10, 03.05.
22:58, 29.04.
09:19, 15.04.
19:03, 14.04.
20:40, 13.04.
21:23, 12.04.
18:06, 12.04.
09:31, 01.04.
19:19, 31.03.
22:41, 30.03.
18:23, 30.03.
15:20, 30.03.
19:59, 29.03.
16:32, 29.03.
22:44, 27.03.
19:18, 24.03.
19:03, 10.03.