jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
3. trénink ve Valencii: Ramírez, Dalla Porta, Canet
P. Jezdec Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Marcos Ramírez Leopard Racing Honda 223,2 1:39,492 -
2. Lorenzo Dalla Porta Leopard Racing Honda 226,1 1:39,521 0,029 / 0,029
3. Arón Canet Sterilgarda Max Racing Team KTM 220,3 1:39,557 0,065 / 0,036
4. Tony Arbolino VNE Snipers Honda 223,9 1:39,927 0,435 / 0,370
5. John McPhee Petronas Sprinta Racing Honda 226,1 1:39,954 0,462 / 0,027
6. Riccardo Rossi Kömmerling Gresini Moto3 Honda 223,2 1:39,958 0,466 / 0,004
7. Jaume Masiá Mugen Race KTM 225,4 1:40,027 0,535 / 0,069
8. Filip Salač Redox PruestelGP KTM 226,1 1:40,042 0,550 / 0,015
9. Tatsuki Suzuki SIC58 Squadra Corse Honda 228,4 1:40,135 0,643 / 0,093
10. Can Öncü Red Bull KTM Ajo KTM 223,9 1:40,220 0,728 / 0,085
11. Raúl Fernández Valresa Angel Nieto Team KTM 225,4 1:40,227 0,735 / 0,007
12. Romano Fenati VNE Snipers Honda 219,6 1:40,284 0,792 / 0,057
13. Sergio García Estrella Galicia 0,0 Honda 225,4 1:40,409 0,917 / 0,125
14. Alonso López Estrella Galicia 0,0 Honda 224,7 1:40,545 1,053 / 0,136
15. Andrea Migno Mugen Race KTM 227,6 1:40,561 1,069 / 0,016
16. Kaito Toba Honda Team Asia Honda 228,4 1:40,576 1,084 / 0,015
17. Albert Arenas Valresa Angel Nieto Team KTM 226,1 1:40,626 1,134 / 0,050
18. Makar Yurchenko BOE Skull Rider Mugen Race KTM 224,7 1:40,670 1,178 / 0,044
19. Carlos Tatay Fundacion Andreas Perez 77 KTM 222,5 1:40,721 1,229 / 0,051
20. Stefano Nepa Reale Avintia Arizona 77 KTM 226,9 1:40,754 1,262 / 0,033
21. Xavier Artigas Leopard Impala Junior Team Honda 227,6 1:40,769 1,277 / 0,015
22. Niccolò Antonelli SIC58 Squadra Corse Honda 225,4 1:40,801 1,309 / 0,032
23. Celestino Vietti SKY Racing Team VR46 KTM 224,7 1:41,112 1,620 / 0,311
24. Dennis Foggia SKY Racing Team VR46 KTM 225,4 1:41,331 1,839 / 0,219
25. Jeremy Alcoba Kömmerling Gresini Moto3 Honda 226,1 1:41,439 1,947 / 0,108
26. Jakub Kornfeil Redox PruestelGP KTM 224,7 1:41,592 2,100 / 0,153
27. Ayumu Sasaki Petronas Sprinta Racing Honda 226,9 1:41,593 2,101 / 0,001
28. Ai Ogura Honda Team Asia Honda 226,9 1:41,816 2,324 / 0,223
29. Kazuki Masaki BOE Skull Rider Mugen Race KTM 225,4 1:41,873 2,381 / 0,057
30. Darryn Binder CIP Green Power KTM 220,3 1:42,039 2,547 / 0,166
31. Tom Booth-Amos CIP Green Power KTM 219,6 1:42,055 2,563 / 0,016

Prvních deset - kombinovaná tabulka časů

1. Marcos Ramirez (Leopard Racing) – 1:39.492

2. Lorenzo Dalla Porta (Leopard Racing) + 0.029

3. Aron Canet (Sterilgarda Max Racing Team) + 0.065

4. Jaume Masia (Mugen Racing) + 0.120

5. Sergio Garcia (Estrella Galicia 0,0) + 0.189

6. Xavier Artigas (Leopard Impala Junior Team) + 0.364

7. Romano Fenati (VNE Snipers) + 0.403

8. Tony Arbolino (VNE Snipers) + 0.435

9. John McPhee (Petronas Sprinta Racing) + 0.462

10. Andrea Migno (Mugen Race) + 0.466

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
Nenalezen žádný článek
Nenalezen žádný komentář.
García předjel v poslední zatáčce a vyhrálŠpanělský nováček Sergio García (Estrella Galicia 0,0) vyhrál svůj první závod Moto3, poté co svého soupeře předjel v posledním kole. Andrea Migno se musel spokojit s druhým místem. Jako třetí přejel cílovou čáru Xavier Artigas (Leopard Impala Junior Team), který jel na divokou kartu svůj první závod Moto3.
19:48, 19.11.
21:37, 17.11.
20:47, 17.11.
17:03, 17.11.
12:31, 17.11.
21:25, 16.11.
14:23, 16.11.
11:06, 16.11.
14:43, 15.11.
13:31, 15.11.
20:07, 03.11.
08:23, 03.11.
19:00, 02.11.
09:57, 02.11.
09:28, 02.11.
08:33, 01.11.
17:54, 28.10.
20:07, 27.10.
08:22, 27.10.
09:51, 26.10.
09:29, 26.10.
13:57, 25.10.
21:38, 20.10.
11:24, 20.10.
18:36, 19.10.
13:56, 19.10.
09:17, 18.10.
17:30, 06.10.
12:00, 06.10.
19:53, 05.10.