jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
3.trénink v Jerezu: Rodrigo, Sasaki, Arenas
Gabriel Rodrigo (Kömmerling Gresini Moto3) byl v sobotu dopoledne nejrychlejší, zatímco řada špičkových jezdců měla nehodu. Počasí bylo chladnější, takže skoro všichni zlepšili své páteční časy.

Rodrigo byl o 0,360 s rychlejší než druhý Ayumu Sasaki (Petronas Sprinta Racing), Albert Arenas (Sama Qatar Angel Nieto Team), který se vrátil na trať po zranění, byl třetí.

Časy se měnily zejména v posledních dvaceti minutách. Arenas byl prvním jezdcem, který v druhé polovině tréninku výrazně zlepšil čas a dostal se na první místo, následovala řetězová reakce jezdců, kteří zrychlovali, až se do čela dostal Rodrigo – jako první o tomto víkendu zajel čas pod 1 min 46 s.

Sasaki se dostal na druhé místo svým posledním kolem, byl jen o jednu tisícinu sekundy rychlejší než Arenas.  Niccolo Antonelli (SIC58 Squadra Corse), který byl v pátek nejrychlejší, byl jen o 0,004 pomalejší, na čtvrtém místě v tabulce. John McPhee (Petronas Sprinta Racing), nejrychlejší jezdec prvního tréninku, byl ještě v závěrečné fázi na 14. místě, ale nakonec se vyhoupl na pátou pozici, na Rodriga ztrácel 0,388 s.

Arón Canet (Sterilgarda Max Racing Team) ke konci spadl, ale zůstal na šestém místě, sedmý čas měl Jakub Kornfeil (Redox PrüstelGP). Osmý byl Makar Jurčenko (BOE Skull Rider Mugen Race), devátý Marcos Ramirez (Leopard Racing) a desátý Stefano Nepa (Fundacion Andres Perez 77).

Mezi prvních čtrnáct, kteří automaticky postupují do druhé kvalifikace, se dostali ještě  Lorenzo Dalla Porta (Leopard Racing), Raul Fernández (Sama Qatar Angel Nieto Team), Dennis Foggia (SKY Racing Team VR46) a Romano Fenati (VNE Snipers).

Tatsuki Suzuki (SIC58 Squadra Corse) spadl v 7. zatáčce ve vysoké rychlosti a automatický postup mu unikl. Nehodu měli také Tony Arbolino (VNE Snipers), Meikon Kawakami (Fundacion Andres Perez 77) a Andrea Migno (Bester Capital Dubai), nezranili se.


P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Gabriel Rodrigo 19 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 207,3 1:45,745 -
2. Ayumu Sasaki 71 Petronas Sprinta Racing Honda 212,4 1:46,105 0,360 / 0,360
3. Albert Arenas 75 Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 208,2 1:46,106 0,361 / 0,001
4. Niccolò Antonelli 23 SIC58 Squadra Corse Honda 211,1 1:46,110 0,365 / 0,004
5. John McPhee 17 Petronas Sprinta Racing Honda 209,2 1:46,133 0,388 / 0,023
6. Arón Canet 44 Sterilgarda Max Racing Team KTM 204,9 1:46,171 0,426 / 0,038
7. Jakub Kornfeil 84 Redox PruestelGP KTM 206,9 1:46,330 0,585 / 0,159
8. Makar Yurchenko 76 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 208,3 1:46,339 0,594 / 0,009
9. Marcos Ramírez 42 Leopard Racing Honda 209,4 1:46,408 0,663 / 0,069
10. Stefano Nepa 82 Fundacion Andres Perez 77 KTM 209,7 1:46,436 0,691 / 0,028
11. Lorenzo Dalla Porta 48 Leopard Racing Honda 210,1 1:46,443 0,698 / 0,007
12. Raul Fernández 25 Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 208,7 1:46,474 0,729 / 0,031
13. Dennis Foggia 7 SKY Racing Team VR46 KTM 208,6 1:46,490 0,745 / 0,016
14. Romano Fenati 55 VNE Snipers Honda 205,9 1:46,523 0,778 / 0,033
15. Sergio García 11 Estrella Galicia 0,0 Honda 210,1 1:46,560 0,815 / 0,037
16. Tatsuki Suzuki 24 SIC58 Squadra Corse Honda 209,5 1:46,625 0,880 / 0,065
17. Kaito Toba 27 Honda Team Asia Honda 210,2 1:46,639 0,894 / 0,014
18. Tony Arbolino 14 VNE Snipers Honda 207,9 1:46,644 0,899 / 0,005
19. Vicente Pérez 77 Reale Avintia Arizona 77 KTM 209,9 1:46,702 0,957 / 0,058
20. Andrea Migno 16 Bester Capital Dubai KTM 205,7 1:46,705 0,960 / 0,003
21. Ai Ogura 79 Honda Team Asia Honda 205,9 1:46,846 1,101 / 0,141
22. Alonso López 21 Estrella Galicia 0,0 Honda 207,1 1:46,882 1,137 / 0,036
23. Can Öncü 61 Red Bull KTM Ajo KTM 208,5 1:47,012 1,267 / 0,130
24. Kazuki Masaki 22 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 208,4 1:47,131 1,386 / 0,119
25. Jaume Masiá 5 Bester Capital Dubai KTM 207,4 1:47,219 1,474 / 0,088
26. Celestino Vietti 13 SKY Racing Team VR46 KTM 212,9 1:47,267 1,522 / 0,048
27. Darryn Binder 40 CIP Green Power KTM 206,2 1:47,429 1,684 / 0,162
28. Filip Salač 12 Redox PruestelGP KTM 207,6 1:47,824 2,079 / 0,395
29 Riccardo ROSSI 54 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 209,9 1:48,436 2,691 / 0,612
30. Tom Booth-Amos 69 CIP Green Power KTM 203,4 1:48,941 3,196 / 0,505
31. Meikon Kawakami 83 Fundacion Andres Perez 77 KTM 205,1 1:49,042 3,297 / 0,101

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
Nenalezen žádný článek
Nenalezen žádný komentář.
Vítězem Velké ceny Francie McPhee, druhý Dalla Porta, třetí CanetJohn McPhee (Petronas Sprinta Racing) skvělým způsobem vyhrál závod Shark Helmets Grand Prix de France. Jako druhý dojel do cíle Lorenzo Dalla Porta (Leopard Racing). Posledních deseti závodech vyhrálo deset různých jezdců.
16:52, 20.05.
14:45, 19.05.
11:54, 19.05.
08:17, 19.05.
13:04, 18.05.
12:50, 18.05.
18:14, 17.05.
13:54, 05.05.
12:17, 05.05.
16:57, 04.05.
14:33, 04.05.
10:46, 04.05.
14:16, 03.05.
12:10, 03.05.
22:58, 29.04.
09:19, 15.04.
19:03, 14.04.
20:40, 13.04.
21:23, 12.04.
18:06, 12.04.
09:31, 01.04.
19:19, 31.03.
22:41, 30.03.
18:23, 30.03.
15:20, 30.03.
19:59, 29.03.
16:32, 29.03.
22:44, 27.03.
19:18, 24.03.
19:03, 10.03.