Di Giannantonio a Martín zůstávají pro rok 2018 v týmu Gresini

Tým Gresini Moto3 zůstane pro sezonu 2018 nezměněný. Na motocyklech Honda bude dál jezdit Fabio Di Giannantonio a Jorge Martín. Zůstává i titulní sponzor, firma Del Conca.

Di Giannantonio a Martín jsou v současnosti v celkovém hodnocení na čtvrté a páté pozici, i když zatím ještě nevyhráli žádný závod. Dohromady už sedmkrát startovali z pole position a jedenáctkrát se dostali na stupně vítězů.

V neděli v Aragonii uniklo Di Giannantoniovi vítězství pouze o 0,043 s. Má před sebou třetí sezonu v Moto3.

Mir v Austálii zvítězil a získal titul, druhý Loi, třetí MartínJoan Mir je novým mistrem světa Moto3 2017, poté co v Austrálii vyhrál devátý letošní závod a vyrovnal tak dosavadní rekord v počtu vítězství ve třídě Moto3. Závod byl zastaven červenou vlajkou, když začalo pršet. Jako druhý dojel do cíle Livio Loi, který se vrátil po zranění. Třetí byl Jorge Martín po startu z pole position.
14:25, 22.10.
07:16, 22.10.
10:24, 21.10.
09:29, 21.10.
09:15, 21.10.
09:03, 20.10.
08:49, 20.10.
18:48, 17.10.