Fenati a Lopez budou v roce 2020 v týmu Max Racing
Tým Sterilgarda Max Racing potvrdil, že pro jejich tým Moto3 budou příští rok závodit Romano Fenati a Alonso Lopez.

Tým, který letos působí v mistrovství světa prvním rokem, bude mít v příští sezoně dva motocykly. V letošní sezoně byl jediným jezdcem týmu, který provozuje Max Biaggi,  španělský závodník Arón Canet. Ten příští rok postoupí do Moto2, takže tým hledal nové jezdce. Rozhodl se pro zkušeného italského závodníka Fenatiho a mladého Španěla Lopeze. Příští rok se tým znovu pokusí bojovat o titul.

Závod v Misanu, který dokončilo jen 16 jezdců, vyhrál SuzukiJaponský závodník Tatsuki Suzuki (SIC58 Squadra Corse) poprvé vyhrál závod Moto3. Za ním dojel do cíle John McPhee (Petronas Sprinta Racing). Třetí byl Tony Arbolino (VNE Snipers). Pořadí v šampionátu se opět změnilo. Paolo Simoncelli měl velkou radost, když jezdec jeho týmu zvítězil po bezchybném výkonu na okruhu Marka Simoncelliho.
21:38, 20.10.
11:24, 20.10.
18:36, 19.10.
13:56, 19.10.
09:17, 18.10.
17:30, 06.10.
12:00, 06.10.
19:53, 05.10.