jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
Pole position pro Velkou cenu Aragonie získal Canet; Kornfeil čtvrtý!

Výsledky 2. kvalifikace

P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Arón Canet 44 Sterilgarda Max Racing Team KTM 234 1:58,197 -
2. Ai Ogura 79 Honda Team Asia Honda 231 1:58,898 0,701 / 0,701
3. Carlos Tatay 99 Fundacion Andreas Perez 77 KTM 236 1:58,983 0,786 / 0,085
4. Jakub Kornfeil 84 Redox PruestelGP KTM 230,5 1:59,092 0,895 / 0,109
5. Celestino Vietti 13 SKY Racing Team VR46 KTM 228,1 1:59,121 0,924 / 0,029
6. Alonso López 21 Estrella Galicia 0,0 Honda 233,5 1:59,194 0,997 / 0,073
7. Tony Arbolino 14 VNE Snipers Honda 238,6 1:59,201 1,004 / 0,007
8. Tatsuki Suzuki 24 SIC58 Squadra Corse Honda 235,5 1:59,204 1,007 / 0,003
9. John McPhee 17 Petronas Sprinta Racing Honda 233,5 1:59,212 1,015 / 0,008
10. Ayumu Sasaki 71 Petronas Sprinta Racing Honda 230,5 1:59,336 1,139 / 0,124
11. Dennis Foggia 7 SKY Racing Team VR46 KTM 235,5 1:59,407 1,210 / 0,071
12. Lorenzo Dalla Porta 48 Leopard Racing Honda 233 1:59,449 1,252 / 0,042
13. Albert Arenas 75 Gaviota Angel Nieto Team KTM 228,1 1:59,662 1,465 / 0,213
14. Gabriel Rodrigo 19 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 230 1:59,769 1,572 / 0,107
15. Jaume Masiá 5 WWR KTM 229,5 1:59,826 1,629 / 0,057
16. Filip Salač 12 Redox PruestelGP KTM 237,1 1:59,919 1,722 / 0,093
17. Andrea Migno 16 WWR KTM 235 2:00,016 1,819 / 0,097
18. Riccardo Rossi 54 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 231 2:00,604 2,407 / 0,588

Výsledky 1. kvalifikace

P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Dennis Foggia 7 SKY Racing Team VR46 KTM 234,5 1:58,800 -
2. Arón Canet 44 Sterilgarda Max Racing Team KTM 234,5 1:58,898 0,098 / 0,098
3. Carlos Tatay 99 Fundacion Andreas Perez 77 KTM 231,5 1:59,322 0,522 / 0,424
4. Celestino Vietti 13 SKY Racing Team VR46 KTM 229,5 1:59,328 0,528 / 0,006
5. Stefano Nepa 82 Reale Avintia Arizona 77 KTM 234 1:59,486 0,686 / 0,158
6. Marcos Ramírez 42 Leopard Racing Honda 227,6 1:59,602 0,802 / 0,116
7. Raul Fernández 25 Gaviota Angel Nieto Team KTM 231 1:59,876 1,076 / 0,274
8. Makar Yurchenko 76 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 233 1:59,897 1,097 / 0,021
9. Davide PIZZOLI 32 SIC58 Squadra Corse Honda 235 1:59,951 1,151 / 0,054
10. Gerard Riu Male 67 Baiko Racing Team KTM 227,1 2:00,069 1,269 / 0,118
11. Julián José García 10 VNE Snipers Honda 233,5 2:00,257 1,457 / 0,188
12. Deniz Öncü 53 Red Bull KTM Ajo KTM 228,1 2:00,466 1,666 / 0,209
13. Darryn Binder 40 CIP Green Power KTM 226,2 2:00,655 1,855 / 0,189
14. Kazuki Masaki 22 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 234,5 2:00,832 2,032 / 0,177
15. Sergio García 11 Estrella Galicia 0,0 Honda 233 2:01,575 2,775 / 0,743
16. Tom Booth-Amos 69 CIP Green Power KTM 225,7 2:01,593 2,793 / 0,018

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
Nenalezen žádný článek
Nenalezen žádný komentář.
Dalla Porta na Phillip Islandu vyhrál a získal titulLorenzo Dalla Porta (Leopard Racing) získal senzační vítězství ve Velké ceně Austrálie a jako první Ital se stal mistrem světa v nejnižší třídě mistrovství světa od doby, kdy titul získal Andrea Dovizioso v roce 2004. Dalla Porta přejel cílovou čáru jako první před týmovým kolegou Marcosem Ramirezem. Jejich tým získal titul nejlepšího týmu. Jako třetí dojel do cíle Albert Arenas, získal třetí pódium za sebou.
20:07, 03.11.
08:23, 03.11.
19:00, 02.11.
09:57, 02.11.
09:28, 02.11.
08:33, 01.11.
17:54, 28.10.
20:07, 27.10.
08:22, 27.10.
09:51, 26.10.
09:29, 26.10.
13:57, 25.10.
21:38, 20.10.
11:24, 20.10.
18:36, 19.10.
13:56, 19.10.
09:17, 18.10.
17:30, 06.10.
12:00, 06.10.
19:53, 05.10.
11:05, 05.10.
10:46, 05.10.
12:48, 04.10.
21:59, 02.10.
22:20, 22.09.
14:36, 22.09.
12:58, 22.09.
13:24, 21.09.
11:19, 21.09.
15:49, 20.09.