jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
Vítězem mokré kvalifkace v Japonsku Antonelli před Lópezem a Suzukim
Výsledky 2. kvalifikace

P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Niccolò Antonelli 23 SIC58 Squadra Corse Honda 212,1 2:09,293 -
2. Alonso López 21 Estrella Galicia 0,0 Honda 211,7 2:09,379 0,086 / 0,086
3. Tatsuki Suzuki 24 SIC58 Squadra Corse Honda 210,1 2:09,626 0,333 / 0,247
4. Makar Yurchenko 76 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 207,2 2:09,694 0,401 / 0,068
5. Sergio García 11 Estrella Galicia 0,0 Honda 210,9 2:09,700 0,407 / 0,006
6. Lorenzo Dalla Porta 48 Leopard Racing Honda 213,4 2:10,104 0,811 / 0,404
7. Jakub Kornfeil 84 Redox PruestelGP KTM 206,8 2:10,156 0,863 / 0,052
8. Arón Canet 44 Sterilgarda Max Racing Team KTM 206,8 2:10,159 0,866 / 0,003
9. Celestino Vietti 13 SKY Racing Team VR46 KTM 208 2:10,350 1,057 / 0,191
10. Gabriel Rodrigo 19 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 208,8 2:10,377 1,084 / 0,027
11. John McPhee 17 Petronas Sprinta Racing Honda 213 2:10,397 1,104 / 0,020
12. Marcos Ramírez 42 Leopard Racing Honda 209,7 2:10,483 1,190 / 0,086
13. Albert Arenas 75 Gaviota Angel Nieto Team KTM 211,7 2:10,731 1,438 / 0,248
14. Darryn Binder 40 CIP Green Power KTM 208 2:10,738 1,445 / 0,007
15. Andrea Migno 16 Mugen Race KTM 208,4 2:10,820 1,527 / 0,082
16. Kaito Toba 27 Honda Team Asia Honda 212,5 2:10,981 1,688 / 0,161
17. Ayumu Sasaki 71 Petronas Sprinta Racing Honda 209,7 2:11,395 2,102 / 0,414
- Ai OGURA 79 Honda Team Asia Honda - - -

Výsledky 1. kvalifkace

P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Alonso López 21 Estrella Galicia 0,0 Honda 211,3 2:09,680 -
2. Niccolò Antonelli 23 SIC58 Squadra Corse Honda 210,9 2:09,916 0,236 / 0,236
3. Sergio García 11 Estrella Galicia 0,0 Honda 211,7 2:09,961 0,281 / 0,045
4. Makar Yurchenko 76 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 206,8 2:10,239 0,559 / 0,278
5. Jaume Masiá 5 Mugen Race KTM 210,5 2:10,380 0,700 / 0,141
6. Ryusei Yamanaka 6 Estrella Galicia 0,0 Honda 208 2:11,256 1,576 / 0,876
7. Stefano Nepa 82 Reale Avintia Arizona 77 KTM 206,8 2:11,341 1,661 / 0,085
8. Romano Fenati 55 VNE Snipers Honda 207,2 2:11,350 1,670 / 0,009
9. Can Öncü 61 Red Bull KTM Ajo KTM 205,7 2:11,547 1,867 / 0,197
10. Kazuki Masaki 22 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 206,5 2:11,780 2,100 / 0,233
11. Riccardo Rossi 54 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 208,8 2:11,794 2,114 / 0,014
12. Raúl Fernández 25 Gaviota Angel Nieto Team KTM 206,1 2:11,899 2,219 / 0,105
13. Tony Arbolino 14 VNE Snipers Honda 211,3 2:12,393 2,713 / 0,494
14. Tom Booth-Amos 69 CIP Green Power KTM 204,1 2:12,878 3,198 / 0,485
15. Dennis Foggia 7 SKY Racing Team VR46 KTM 209,7 2:13,163 3,483 / 0,285
16. Filip Salač 12 Redox PruestelGP KTM - - -

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
Nenalezen žádný článek
Nenalezen žádný komentář.
Dalla Porta na Phillip Islandu vyhrál a získal titulLorenzo Dalla Porta (Leopard Racing) získal senzační vítězství ve Velké ceně Austrálie a jako první Ital se stal mistrem světa v nejnižší třídě mistrovství světa od doby, kdy titul získal Andrea Dovizioso v roce 2004. Dalla Porta přejel cílovou čáru jako první před týmovým kolegou Marcosem Ramirezem. Jejich tým získal titul nejlepšího týmu. Jako třetí dojel do cíle Albert Arenas, získal třetí pódium za sebou.
20:07, 03.11.
08:23, 03.11.
19:00, 02.11.
09:57, 02.11.
09:28, 02.11.
08:33, 01.11.
17:54, 28.10.
20:07, 27.10.
08:22, 27.10.
09:51, 26.10.
09:29, 26.10.
13:57, 25.10.
21:38, 20.10.
11:24, 20.10.
18:36, 19.10.
13:56, 19.10.
09:17, 18.10.
17:30, 06.10.
12:00, 06.10.
19:53, 05.10.
11:05, 05.10.
10:46, 05.10.
12:48, 04.10.
21:59, 02.10.
22:20, 22.09.
14:36, 22.09.
12:58, 22.09.
13:24, 21.09.
11:19, 21.09.
15:49, 20.09.