jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
Jezdci týmu Pull&Bear Aspar, doufají že se jim v domácím závodě bude dařit
O mistrovi světa MotoGP 2017 bude rozhodnuto v zítřejším posledním závodě sezony. Vedoucí jezdec šampionátu Marc Márquez je teď trochu víc ve výhodě než před kvalifikaci. Zajistil si pole position, zatímco jeho soupeř Andrea Dovizioso na Ducati startuje ze třetí řady. Aby porazil Márqueze, musel by závod vyhrát. Za Márquezem bude startovat Johann Zarco, Andrea Iannone a Jorge Lorenzo – na prvních čtyřech místech jsou motocykly čtyř různých výrobců.

Oba jezdci týmu Pull&Bear Aspar se pokusí probojovat se mezi jezdci, kteří budou startovat ze šesté a sedmé řady. Kvalifikace byla náročná – 14 jezdců se vešlo do jedné sekundy. Karel Abraham připustil, že ve svém posledním kole udělal dvě chyby, což ho stálo cenné desetiny, které by ho posunuly víc dopředu, ale přiznává, že na Ducati GP15, na níž bude zítra jezdit naposledy po dobré sezoně, se blíží hranici možností. Álvaro Bautista bude startovat z 21. pozice a doufá, že se mu při warm up podaří ještě trochu zrychlit, než začne závod.

Karel Abraham (18. pozice): „Jsme na osmnácté pozici, což opravdu není skvělé. Myslím, že jsme to mohli zvládnout trochu lépe, zvlášť v posledním kole, kde jsem udělal dvě chyby, které mě stály dvě desetiny, což je dnes velký rozdíl. V každém případě musím být docela spokojení s tím, jak všechno fungovalo. Jezdec nikdy není dokonalý a vždycky jsou nějaké dvě desetinky, které se dají najít, ale upřímně řečeno, mám pocit, že jsme s tímto motocyklem na samé hranici, nebo velmi blízko ní. Je velmi těžké najít způsob, jak dál zlepšit čas na kolo.”

Álvaro Bautista (21. pozice): „Máme trochu problémy. Zlepšili jsme pocit kontaktu s motocyklem a rychlost, ale ne tolik, jak bychom chtěli. Dokážeme jezdit časy těsně nad 1 min 32 s nebo těsně pod tuto hranici, ale další dvě desetiny by stačily a byli bychom blíž první desítce. Uvidíme zítra při warm up, jestli se nám nepodaří ty důležité dvě desetiny získat, a potom při závodě do toho dáme všechno, i když startujeme hodně vzadu. Budu se snažit užít si poslední závod sezony před fanoušky.”

Zdroj: Tisková zpráva týmu

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
Nenalezen žádný článek
Nenalezen žádný komentář.