Puig bude manažerem týmu Repsol Honda
Honda Racing Corporation oznámila, že Alberto Puig byl jmenován novým manažerem týmu Repsol Honda, počínaje prvním letošním testem MotoGP v Sepangu.

Puig, který zahájil svou kariéru jako závodník a zvítězil v závodě 500cc, strávil dlouhou dobu na motocyklech Honda. Později se z něho stal respektovaný manažer. V poslední době pracoval jako poradce HRC a ředitel poháru Asia Talent a British Talent.

Ve své nové funkci manažera týmu Repsol Honda bude přímo podléhat Generálnímu řediteli HRC pro závodní činnost Tecuhiro Kwatovi. Spolu s technickým ředitelem Takeo Jokojamou bude zodpovídat za oblast závodění.

Zdroj: motogp.com

Vítězem Velké ceny Thajska Márquez před Doviziosem a ViňálesemMarc Márquez (Repsol Honda Team) zvítězil ve Velké ceně Thajska a učinil další velký krok k získání titulu mistra světa MotoGP 2018. Vítězství získal po vyrovnaném souboji s Andreou Doviziosem (Ducati Team), který nakonec dojel do cíle jako druhý. Třetí pozici obsadil Maverick Viñáles (Movistar Yamaha MotoGP), který se zase jednou vrátil na stupně vítězů.
19:58, 16.10.
22:33, 07.10.
11:30, 07.10.
21:25, 06.10.
13:40, 06.10.
11:03, 06.10.
09:43, 06.10.
09:00, 06.10.