jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
Tým Pull&Bear doufá, že to v Le Mans proběhne hladce

6/05/2017.  

Velká cena Francie v Le Mans – preview
 
Álvaro Bautista a Karel Abraham doufají, že budou pokračovat v dobré rychlosti a že se konečně dostaví výsledky.

Mistrovství světa MotoGP má o tomto víkendu před sebou páté kolo z osmnácti. První čtyři jezdce v šampionátu od sebe dělí jen deset bodů. Za Valentinem Rossim a Maverickem Viñálesem teď těsně následují Dani Pedrosa a Marc Márquez, poté co jezdci týmu Repsol Honda obsadili v Jerezu první a druhé místo. Všichni čtyři se budou v Le Mans snažit o velmi důležité vítězství. Le Mans je okruhem, kde se tradičně dařilo Jorge Lorenzovi, který už na tomto okruhu zvítězil šestkrát. Minule v Jerezu získal první pódium na Ducati, což mu zvedlo sebevědomí. Domácí závodník Johann Zarco se bude také snažit zazářit ve Velké ceně Francie. Jezdci týmu Pull&Bear Aspar doufají, že víkend proběhne hladce. Trať dostala nový povrch a Bautista i Abraham se chtějí vrátit k dobré rychlosti, kterou už v této sezoně předvedli, a k dobrým výsledkům. Abraham se v Argentině kvalifikoval na druhou pozici a Álvaro Bautista získal solidní čtvrté místo v závodě, ale potom už jezdce pronásledovala série pádů. Bautista ví, že se musí co nejdřív dostat do dobré formy, kterou předváděl v úvodních kolech sezony. Abraham, který měl problémy způsobené zraněním nohy, se opět vrací do plné kondice.
 
Álvaro Bautista:
„Naše myšlenky se soustředí na Le Mans po nešťastném závodě v Jerezu, který nedopadl tak, jak jsme chtěli. Jsem stále ještě zklamaný z toho, co se stalo, protože věřím, že bychom tam dosáhli dobrých výsledků, ale první věc je, aby člověk dokončil závod. Do Le Mans míříme s pocitem plně nabitých baterií po několika volných dnech, jsme připraveni dát se zase do práce a předvést, na jaké jsme úrovni. Povrch trati je nový a zdá se, že má dobrou přilnavost, takže musíme počkat a uvidíme, jaká je. Také musíme sledovat počasí, protože déšť tady nikdy není moc daleko, takže se musíme ujistit, že jsme připravení reagovat v praxi. Je to trať typu „stop and go”,  je tam spousta změn směru, takže potřebujeme najít dobrý pocit kontaktu s motocyklem rychle, abychom se připravili na závod. Potřebujeme pracovat dobře hned od začátku, abychom zajistili, že z tohoto závodu vyjdeme s dobrým počtem bodů, protože v posledních dvou závodech jsme měli smůlu. A je na nás, abychom to změnili.”

Karel Abraham: 

„Už jsme na cestě do Le Mans, což v minulosti nebyla jedna z mých oblíbených tratí, i když se mi líbí uspořádání okruhu. Myslím, že s tím novým asfaltem se mi bude líbit ještě víc. Opravdu se na tento víkend těším po týdnu,kdy jsem byl hodně vytížený.  Měl jsem v Brně nějaké závodní školy, také jsem hodně trénoval a věnoval jsem se fyzioterapii po tom, co se stalo v Jerezu. Noha mě pořád ještě trochu bolí, takže nemůžu běhat, ale hodně jsem jezdil na kole, pracoval v tělocvičně a jezdil na supermoto, což je velice zábavné.”

Zdroj: Tisková zpráva týmu

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
Nenalezen žádný článek
Nenalezen žádný komentář.