jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
Vítejte na Motorelaxu
 
Redakce - Richard Kába - 28.2.2008

 
Vítejte na Motorelaxu

Vážení čtenáři,

po více než dvou měsících máme konečně možnost se s Vámi opět setkat na internetových stránkách. Náš redakční tým jste měli možnost potkat již na více projektech. Říká se do třetice všeho dobrého i zlého. My věříme, že do třetice to bude jen dobré. Náš redakční tým jsme rozšířili o nové tváře a hodláme v tomto trendu pokračovat - třeba i z Vašich řad, našich milých čtenářů.

Nový web nese název Motorelax. V názvu nemáme ani Formuli, dokonce ani F1, ale slovo Moto - důvodem je, že se chceme zabývat motorismem obecně, ne jen jednou nebo dvěma kategoriemi. Chceme Vám přinášet informace z nejrůznějších sledovaných motoristických disciplín a zejména chceme pokrýt všechny kategorie, kterých se účastní čeští jezdci.

Druhá část názvu je relax - a to proto, že je naším cílem, abyste se u nás cítili dobře. Abyste rádi náš web navštěvovali a abyste se mohli sami aktivně podílet na jeho chodu. Rádi bychom Vás požádali o zpětnou vazbu, o nápady, co na webu chybí a slibujeme, že všechny zajímavé a přínosné nápady se budeme snažit postupně zrealizovat. Vítáme, pokud se budete chtít podílet na webu i aktivně, tzn. stát se redaktory, nebo třeba jen občasnými přispěvateli, pokud se  budete chtít podělit o zajímavé informace, zkušenosti, názory, nebo třeba fotografie. Naším cílem je, aby tento web byl hlavně Váš.

Širokému záběru různých kategorií odpovídá i struktura stránek. Definovali jsme několik tzv. superkategorií: Formule, Motocykly, Cestovní vozy, Americké série, Rallye, Motokáry a Ostatní. Tyto superkategorie se člení na jednotlivé kategorie, např. Formuli tvoří samozřejmě F1, dále pak A1GP, GP2, Asijská GP2, F3 a budeme přidávat i další. V menu se tedy můžete proklikat až k jednotlivým kategoriím, kde naleznete již nyní, nebo v brzké budoucnosti kalendář, přehled týmů a jezdců a tabulky s výsledky. Při pohledu na superkategorii (horní menu) vidíte články, fotogalerie a další informace ze všech kategorií, které do superkategorie spadají.

Budete-li mít jakékoli otázky, podněty, nápady, neváhejte se ozvat na některý z našich kontaktů. Jenom prosíme, abyste v úvodní fázi po spuštění omluvili ještě určité množství dětských nemocí a drobných nedodělků, na jejichž odstranění budeme intenzivně pracovat. Pokud na takové problémy narazíte, budeme vděční, dáte-li nám o nich vědět.

Ve spodní části stránek můžete najít fórum a popovídat si s ostatními na témata, která Vás zajímají. Pokud se zaregistrujete, ziskáte přístup do fóra i do diskusí pod články na hlavních stránkách a později také k různým soutěžím a dalšímu zajímavému obsahu.
Diskuse pod články můžete skrýt nebo zobrazit pomocí tlačítka "Komentáře" vpravo na horní liště.

Věříme, že budete Motorelax rádi a často navštěvovat, že se Vám stránky budou líbit a že využijete příležitosti se na stránkách spolu s námi podílet.

Přejeme Vám hodně zábavy.


Redakční tým Motorelaxu

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
8.3.2008 19:57 - RIK
RIK
kevin: Snazime se, snazime, dekujeme dekujeme.