Héctor Barberá má před sebou svůj první závod WSBK

Španělský závodník Héctor Barberá má před sebou debut na ikonické trati TT Assen.

Barberá se rozešel s týmem Tóth v Mistrovství světa Supersport a teď se v Holandsku vrátí do paddocku. Závodního víkendu se zúčastní s týmem Orelac Racing VerdNatura, kde zastoupí Leandra Mercada, který se ve středu podrobil operaci zápěstí.

Barberá v minulosti skončil na druhém místě v Mistrovství světa 125cc a 250cc, v paddocku MotoGP působil víc než 15 let. V roce 2018 se zúčastnil posledních čtyř závodů sezony s týmem Kawasaki Puccetti Racing WSS. Letos závodil ve dvou úvodních kolech na motocyklu Yamaha YZF R6, jeho nejlepším výsledkem bylo čtvrté místo na Phillip Islandu.

Aragonie, 3. závod: Bautista další hattrick, druhý Rea, třetí  DaviesÁlvaro Bautista vyrovnal rekord Neila Hodgsona z roku 2003 v počtu vítězných závodů v řadě na začátku sezony WSBK – už potřetí získal hattrick. Jonathan Rea byl opět druhý, na třetím místě skončil Chaz Davies.
18:01, 14.04.
17:55, 14.04.
16:13, 13.04.
14:43, 13.04.
11:07, 13.04.
16:23, 12.04.
13:41, 12.04.
23:35, 11.04.