Josh Herrin má před sebou debut ve WSBK na Laguna Seca

Šampión AMA Superbike z roku 2013 pojede na domácí trati na Yamaze YZF-R1.

Spojené státy americké budou mít na startovním roštu osmého kola WSBK třetího zástupce. Josh Herrin se přidá ke svým krajanům Jaku Gagnovi (Red Bull Honda World Superbike Team) a PJ Jacobsenovi (TripleM Honda World Superbike Team). Pojede na divokou kartu v tomto kole, jehož titulním sponzorem je firma Geico.

Herrin se narodil v Kalifornii jen několik hodin cesty od závodní trati Laguna Seca. Pojede na stejném motocyklu, jaký používá v šampionátu MotoAmerica Superbike, kde je v současnosti na třetím místě. Pojede pro tým Attack Performance Two Wheel Legal Yamaha.

V roce  2013 získal titul AMA, šel ve stopách legendárních jezdců WSBK, například Freda Merkela a Troye Corsera. V minulosti závodil také ve třídě Moto2.

Osmadvacetiletý závodník bude 69. americkým závodníkem, který bude startovat do závodu WSBK po Jakobsenově letošním debutu na Phillip Islandu. USA se pyšní šesti šampióny WSBK, poslední byl Ben Spies v roce 2009.

Argentina: Rea vyhrál i 2. závod, před Foresem a MelandrimJonathan Rea se stal prvním jezdcem v historii Mistrovství světa Superbike, který vyhrál deset závodů v řadě. V Argentině získal „double”. Xavi Fores byl druhý a získal titul nejlepšího jezdce nezávislého týmu. Marco Melandri získal v Argentině druhé pódiové umístění.
16:23, 09.11.
21:47, 27.10.
21:02, 27.10.
20:36, 26.10.
20:19, 26.10.
20:10, 26.10.
21:57, 25.10.
21:50, 25.10.